Strona główna » Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

08

kwi

Przeglądy używanych Opli przed zakupem

Przeglądy nasze składają się z trzech rodzajów testów: lakiernicze, elektroniczne i mechaniczne.

Badanie lakieru wykrywa, które detale blacharskie samochodu były lakierowane i dlaczego. Jeśli auto miało wypadek mogła zostać uszkodzona płyta podłogowa, podłużnice, słupki, progi i inne. Te istotne detale samochodu mają wielkie znaczenie dla geometrii pojazdu i bezpieczeństwa podróżujących.
Sprawdzimy czy odnośnie bezpieczeństwa czynnego i biernego auto osiąga parametry zalecane przez Opla.

17

mar

Regularnie serwisuj swoje auto – Opłaca się

Wieloletnia praktyka w obsłudze samochodów marki Opel przyczyniła się do zaobserwowania tendencji, że wielu Klientów zaniedbuje stan techniczny swoich samochodów.

Z drugiej strony regularne naprawy i corocznie wykonywane przeglądy powodują, że na dłuższą metę nie ma spiętrzeń kosztów i kłopotów z samochodem.

Dobrze utrzymane i technicznie w pełni sprawne auto w sytuacji chęci jego dalszej odsprzedaży, uzyska lepszą cenę i będzie je łatwiej sprzedać.

09

mar

Czy kupno używanego Opla jest opłacalne

W celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie chcielibyśmy omówić ekonomikę zakupu Opla używanego oraz nowego w salonie. Dla poszczególnych modeli Opla: Corsa, Astra, Vectra, Meriva, Zafira, Insignia, Combo i inne - auto nowe już po wyjeździe za tak zwana bramę traci około 20 % wartości.

24

lut

Nasz serwis dla kobiet

Jak wynika z naszych obserwacji, samochody marki Opel są coraz bardziej popularne wśród kobiet, które samodzielnie muszą borykać się z ich codzienną obsługą.

Załoga nasza postara się, aby wizyty u nas były przyjemne i jak najmniej stresujące.

Chcemy aby nasze Klientki były spokojne o stan techniczny swojego auta. Staramy się koncentrować na samej naprawie samochodu bez skomplikowanych wywodów, jeśli Klientka nie chce zagłębiać się w problemy techniczne.

21

lut

Zdarza się, że przegląd przed zakupem ujawnia tak dużą ilość usterek

że Klient rezygnuje z zakupu, a dzięki naszemu przeglądowi nie naraził się na straty

Dowiedz się więcej

Strony