Home » Warto Wiedziec » Przeglądy używanych Opli przed zakupem
auto używane

08

kwi

Przeglądy używanych Opli przed zakupem

Przeglądy nasze składają się z trzech rodzajów testów: lakiernicze, elektroniczne i mechaniczne.

Badanie lakieru wykrywa, które detale blacharskie samochodu były lakierowane i dlaczego. Jeśli auto miało wypadek mogła zostać uszkodzona płyta podłogowa, podłużnice, słupki, progi i inne. Te istotne detale samochodu mają wielkie znaczenie dla geometrii pojazdu i bezpieczeństwa podróżujących.
Sprawdzimy czy odnośnie bezpieczeństwa czynnego i biernego auto osiąga parametry zalecane przez Opla.

Testy elektroniczne (diagnostyka komputerowa) wykrywają usterki stałe lub w pamięci komputerów, pracownicy nasi omówią Państwu ich znaczenie dla dalszego użytkowania auta.

Testy mechaniczne składają się z oględzin zawieszenia, silnika oraz całej mechaniki samochodu. Na życzenie Klienta możemy wyliczyć przybliżone koszty usprawnienia auta po zakupie.

Zakup samochodu używanego dla większości Klientów jest ważnym wydarzeniem i wiąże się jednak z dużym wydatkiem. Nie każdy może sobie pozwolić na kupno nowego Opla w salonie. Wybór auta używanego daje możliwość sięgnięcia po auto wyższej klasy. Zdarza się, że za cenę auta używanego można pozyskać auto nowe niższej klasy. Niezależnie od sumy wydatkowanej na używane auto powinniście Państwo dołożyć wszelkich starań aby podjąć decyzję jak najbardziej przemyślaną.

Przecież chodzi oto, aby stać się właścicielem Opla sprawnego technicznie, spełniającego normy bezpieczeństwa, oraz takiego który nie będzie wieczną skarbonką.

Znalezienie odpowiedniego auta komplikuje fakt, że większość egzemplarzy oferowanych do sprzedaży jest mocno wyeksploatowana, i powinny być one przez Państwa odrzucone.

Korzystną ofertą dla kupującego są samochody z porównawczo małymi przebiegami i zadbane technicznie. W tych przypadkach opłaca się kupić takie auto nawet za wyższa cenę, pomimo że typowe ceny dla auta o podobnych parametrach są niższe. W czasie poszukiwań warto wziąć pod uwagę fakt, że samochody z przebiegami ponad normę koryguje się cenowo w dół.

Zachęcamy zatem do przeprowadzenia przeglądu w naszym serwisie, co zdecydowanie ułatwi Państwu podjęcie decyzji o zakupie wybranego modelu Opla.