Home » Serwis » Przeglądy okresowe

Przeglądy okresowe

Wymianie podlegają; olej silnikowy i filtry oleju, filtry powietrza i przeciwpyłowe, płyn hamulcowy , płyn chłodniczy, olej w manualnej skrzyni biegów, olej w skrzyni automatycznej, świece zapłonowe i żarowe, paski pomocnicze, filtry paliwa.

Dobór zakresu wykonywanych przeglądów opieramy na kartach przeglądowych właściwych dla każdego modelu Opla, biorąc pod uwagę przebieg samochodu, jego wiek, oraz rodzaj silnika.

W sytuacji gdy Klient jest po raz pierwszy, staramy się zapoznać z dotychczasową historią serwisowania samochodu i na tej podstawie uzgadniamy zakres wykonywanego przeglądu. Uzgadniamy również możliwości zastosowania zamienników z gwarancją jakości lub oryginalnych części zamiennych.

Wieloletnia praktyka w obsłudze samochodów marki Opel przyczyniła się do zaobserwowania tendencji, że wielu Klientów zaniedbuje stan techniczny swoich samochodów. Z drugiej strony regularne naprawy i corocznie wykonywane przeglądy powodują, że na dłuższą metę nie ma spiętrzeń kosztów i kłopotów z samochodem. Dobrze utrzymane i technicznie w pełni sprawne auto w sytuacji chęci jego dalszej odsprzedaży, uzyska lepszą cenę i będzie je łatwiej sprzedać.

Zalecamy aby raz w roku lub co 15 000 km wykonali Państwo przegląd auta, dzięki któremu sprawdzony będzie jego stan techniczny i wykonane niezbędne naprawy.

Uzyskanie pewności, że auto nas nie zawiedzie, wynagrodzi przezornego Klienta który regularnie je obsługiwał. W przeciwnym przypadku dochodzi często do awarii, które są najuciążliwsze, gdy mamy coś pilnego do załatwienia, lub jesteśmy w drodze.