Home » O nas

O nas

KILKA SŁÓW O NAS
Argumentem przemawiającym na naszą korzyść jest sprawdzona kadra. Pracownicy nasi maja wieloletnią praktykę przy obsłudze samochodów marki Opel.

Na naszą korzyść przemawia szeroka oferta usług serwisowych, dzięki czemu liczymy na to, że staniemy się warsztatem do którego chętnie będziecie Państwo chcieli przyjeżdżać.

Bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Zadbane auto to większa niezawodność i więcej zadowolenia z jego użytkowania.

Przez wiele lat uzyskiwaliśmy autoryzacje usług serwisowych, oraz spełnialiśmy międzynarodowe normy jakości ISO. Aby sprostać wielu wymaganiom, posiadamy wyposażenie serwisowe oraz profesjonalne narzędzia i materiały techniczne, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom wysoką jakość wykonanych prac.Nieustannie staramy się rozwijać, podwyższać jakość, oraz umiejętności naszych pracowników.

W przypadkach nieprzewidzianych awarii, zawsze przyjmiemy Państwa samochód i będziemy pomocni.

Przeglądy używanych Opli przed zakupem

Znalezienie odpowiedniego auta komplikuje fakt, że większość egzemplarzy jest mocno wyeksploatowana, i powinny być odrzucone.

Regularnie serwisuj swoje auto

Regularne naprawy i corocznie wykonywane przeglądy powodują, że nie ma spiętrzeń kosztów i kłopotów z samochodem.

OPEL serwis usługi dodatkowe

Na naszą korzyść przemawia szeroka oferta usług serwisowych