Serwis OPEL Warszawa

ZAWIESZENIE 922X692

Argumentem przemawiającym na naszą korzyść jest sprawdzona kadra.

 
Poszukując serwisu Opla lub warsztatu samochodowego skorzystaj z naszych usług. Jeśli posiadają Państwo auta innych marek zapraszamy również serwisujemy.

Nasze usługi serwisowe

W naszej tradycji są również bardziej czasochłonne i trudniejsze przypadki napraw. W sytuacji gdy Klient ma kłopot z samochodem, chcemy by czuł nasze wsparcie i że jesteśmy zawsze pomocni.

 
W związku z rosnącymi potrzebami rozwijającego się rynku motoryzacyjnego, Klienci poszukują innych możliwości niż usługi w autoryzowanym serwisie Opla, Jesteśmy w stosunku do nich konkurencyjni cenowo w przypadku części zamiennych i usług. Skorzystaj z naszego serwisu a przekonasz się, że umiarkowana cena i dobra jakość jest naszym celem. Doradzamy często jakie naprawy odłożyć w czasie, jeśli wchodzą w grę większe koszty. Rozwijamy sposoby napraw obniżające koszt usług, mające wpływ na finanse Klientów.

Dodatkowe usługi

Regularnie serwisuj swoje auto – Opłaca się
Wieloletnia praktyka w obsłudze samochodów marki Opel przyczyniła się do zaobserwowania tendencji, że wielu Klientów zaniedbuje stan techniczny swoich samochodów.
Przeglądy aut używanych przed zakupem
Zakup samochodu używanego dla większości Klientów jest ważnym wydarzeniem i wiąże się jednak z dużym wydatkiem. Nie każdy może sobie pozwolić na kupno nowego Opla
Czy kupno używanego auta jest opłacalne
W celu udzielenia odpowiedzi na to pytanie chcielibyśmy omówić ekonomikę zakupu samochodu używanego oraz nowego w salonie.

Nasz serwis dla kobiet

Jak wynika z naszych obserwacji, samochody marki Opel są coraz bardziej popularne wśród kobiet,
które samodzielnie muszą borykać się z ich codzienną obsługą. Załoga nasza postara się, aby wizyty u nas były przyjemne i jak najmniej stresujące. Chcemy aby nasze Klientki były spokojne o stan techniczny swojego auta.

Staramy się koncentrować na samej naprawie samochodu bez skomplikowanych wywodów, jeśli Klientka nie chce zagłębiać się w problemy techniczne.

KOBIETA 1535X1024